Google

Odbudowy protetyczne

Wróć do poprzedniej strony

 

Protetyka jest jedną z dynamiczniej rozwijających się dziedzin stomatologii. Zajmuje się ona uzupełnianiem braków w uzębieniu oraz przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia. Ważną funkcją, jaką pełni protetyka estetyczna, jest też poprawa wyglądu zębów. Niepełne uzębienie niesie bowiem negatywne skutki nie tylko dla zdrowia, ale też codziennego funkcjonowania oraz samopoczucia. Na skutek utraty zębów na twarzy tworzą się zmarszczki, rysy stają się mniej regularne, przeistacza się również profil, zapada się okolica podnosowa i policzki, opadają kąciki ust a twarz nabiera wyglądu typowego dla podeszłego wieku. 

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów mogą Państwo uzupełnić nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu przy zastosowaniu nowoczesnych metod, które ma do zaoferowania protetyka estetyczna i implantologia.

Jak wiadomo, atrakcyjny wygląd twarzy ma kluczowe znaczenie dla kontaktów osobistych lub zawodowych. Dzięki wysokim standardom, jakie osiąga oferowana przez Klinikę protetyka estetyczna i implantologia, umożliwimy Państwu przywrócenie pięknego, szerokiego uśmiechu.

W Klinice Stomatologicznej Wejt & Tawakol korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań gwarantujemy piękny, estetyczny efekt całościowy, a także świetne parametry techniczne wykonywanych prac w postaci trwałości, wytrzymałość oraz komfortu i wygody.

 Dzisiejsza protetyka estetyczna oferuje różnorodne i użyteczne rozwiązania - korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe (także bezklamrowe z zasuwami, zatrzaskami,protezy oparte na koronach teleskopowych), czy implanty.

Przebarwione lub nieprawidłowo ustawione zęby mogą być w szybki i prosty sposób skorygowane, możliwa jest ich wybielenie, przebudowa lub pokrycie licówkami.

Natomiast stomatologia, a w tym protetyka odtwórcza daje możliwość odbudowy braków w uzębieniu. Każdą sytuację powodująca stres i dyskomfort - brak zęba lub jego złamanie, nieestetyczne, duże wypełnienie np. stary ,srebrny amalgamat, starte, krótkie zęby, większe braki w uzębieniu lub niewygodne, spadające protezy itp. - może rozwiązać nasz zespół specjalistów stosując nowoczesną protetyka.

W Klinice Stomatologicznej Wejt & Tawakol wykonujemy całościowe, estetyczne i funkcjonalne rekonstrukcje łuków zębowych w pełnym zakresie, indywidualnie dobrane do konkretnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

KONTAKT

Klinika Stomatologiczna
Wejt & Tawakol
edentist.pl
ul. Emilii Plater 18
71-632 Szczecin

kontakt@edentist.pl

tel. +48 91 423 57 57
tel. +48 91 423 76 52

Godziny przyjęć

pn - pt 9.00 - 20.00
sobota 9.00 - 13.00

Klinika Stomatologiczna Wejt&Tawakol

NASI DENTYŚCI

dr n. med. Edyta Wejt-Tawakol

wejt.pngZałożyciel i współwłaściciel kliniki. Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 1993 r. W 2004 r. obroniła doktorat z dziedziny stomatologii zachowawczej. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie, International Congress of Oral Implantologists. W 2011 złożyła z wyróżnieniem egzamin Curriculum Implantologii PSI uzyskując najwyższą notę w Polsce. Od lat, z dużym doświadczeniem i powodzeniem kreuje wizję pięknego i zdrowego uśmiechu uzyskując efekt końcowy poprzez interdyscyplinarne połączenie stomatologii kosmetycznej, implantologii, protetyki i periodontologii. Szerokie spektrum zainteresowań także w dziedzinie psychologii i wielopoziomowe podejście do pacjenta zaowocowało ukończeniem dwuletniej szkoły hipnozy w Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą oraz certyfikatem Praktyka Programowania Neurolingwistycznego.

lek. dent. MAREK TAWAKOL

tawakol.pngSpecjalista I st. stomatologii oglnej, Kierownik i współwłasciciel kliniki. Absolwent Pomorskiej Akademii Madycznej z 1996r. swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuje w chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, oraz protetyce. jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie, International Congress of oral Implantologists. W 2011 ukonczył curiculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

dr n. med. Dominika Polak-Majcher

polak.pngAbsolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2006r. W 2011r. obroniła doktorat z dziedziny protetyki. Pracuje w Klinice Stomatologicznej Wejt & Tawakol od 2007r. zajmując się głównie całościowymi odbudowami protetycznymi i kosmetycznymi narządu żucia, schorzeniami stawu skroniowo-żuchwowego, stomatologią estetyczną, periodontologią, leczeniem dzieci oraz medycyną estetyczną. Łącząc te wszystkie dziedziny ukończyła Curriculum Periodontologiczne a jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging kieruje się wizją, że wszystko zaczyna się od uśmiechu. Swój rozwój zawodowy poszerza jako uczestnik studiów podyplomowych 2-stopnia z zakresu protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie w Sienie ("Master di II Livello" of Prosthodontics).

lek. dent. Adrian Borawski

borawski.pngAbsolwent Pomorskiej Akademii Medycznej. W klinice z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji (leczenia kanałowego), protetyki, stomatologii estetycznej i leczenia dzieci. Ukończył Curicculum Periodontologiczne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego.